Konzervační stomatologie

Všechny typy výplní a  dostavby zubů, zhotovujeme výhradně z dózovaného amalgámu nebo fotokompozitních materiálů (bíle výplně).


Konzervační / záchovná stomatologie

Již podle názvu konzervační - záchovná stomatologie znamená tento typ zubního lékařství, kdy dochází k zachování dutiny ústní v estetickém a funkčním  stavu do vysokého věku. Dostavby zubů a jejich výplně jsou vytvářeny z dózovaných amalgámů nebo bílých (fotokompozitních) materiálů. Motivem naší ordinace - zubní ordinace MUDr. Romany Jonášové - ale není opakované opravování zubů, naším cílem je preventivní činnost a snaha o zdravou dutinu ústní, kterou není třeba nijak opravovat.

 

Pokud opravujeme poškozený zub, chceme ho co nejvíce zachovat v původním stavu, dodržujeme co nejšetrnější  metody, aby zub zůstal co nejvíce "původní". Díky prevenci , kterou věnujeme dutině ústní, dosáhneme krásného bílého úsměvu a zdravého funkčního chrupu. 


Konzervační, nebo také záchovná stomatologie je snad ten nejzásadnější obor zubního lékařství. Jejím cílem je naplňovat její podstatu t.j konzervačním způsobem zachovat dutinu ústní ve funkčním, estetickém stavu do vysokého věku, nejlépe po celý život.

 

Našim motivem je léčebně preventivní činnost, ne opakované opravování již jednou opravených zubů, ale prevencí docílit zdravou dutinu ústní.


Zdravý a krásný úsměv

A když přesto dojde k poškození, těmi nejšetrnějšími metodami uchránit co největší množství tvrdých zubních tkání.

Proto spoustu energie věnujeme dutině ústní, neboť věříme, že její správné pochopení a následné provádění zachová krásný úsměv a zdravý funkční chrup.

 

 

Připravili jsme pro vás několik zajímavých článků, které by si měl přečíst opravdu každý.

 


 

 

 

Facebook zubní ordinace Praha 10 Google plus zubní ordinace Praha 10 LinkedIN zubní ordinace Praha 10


Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.