Protetická stomatologie

I přes všechny naše snahy o léčebně preventivní péči dochází k poškození zubů. Někdy k tak výraznému poškození, že pouze konzervačně - tedy výplněmi takový zub neopravíme. Pokud i přes veškerou preventivní péči dojde k poškození zubu a nejde již provést konzervační - výplňovou terapii, přichází čas pro spolupráci se stomatologickou laboratoří, která vyrobí novou náhradu zubu. Nový zub - protéza - vypadá esteticky dobře, plní funkci původního zubu a zároveň je pro vás finančně dostupný.

 

Nikdy neexistuje jenom jedno řešení protetické stomatologie. 

 

Protetický výrobek - nový zub, protéza

Přichází čas pro spolupráci se stomatologickou laboratoří za účelem vytvoření takového protetického výrobku, který vypadá dobře esteticky, je samozřejmě funkční, dobře se čistí a v neposlední řadě je pro pacienta finančně dostupný.

 

Nikdy neexistuje jenom jedno řešení protetické stomatologie.

 

Připravili jsme pro vás několik zajímavých článků, které by si měl přečíst opravdu každý.

 

Facebook zubní ordinace Praha 10 Google plus zubní ordinace Praha 10 LinkedIN zubní ordinace Praha 10


Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.