Bělení zubů

Když je všechno předešlé splněno a my víme - proč, čím a jak máme zdravé zubyzdravé dásně, používáme správné pomůcky, jenom k nám příroda nebyla úplně štědrá v barvě zubů, a my bychom přeci jenom chtěli víc - umíme si trošku pomoci.

 

Vybereme bělící techniku zubů i postup - takový, který vyhovuje vašim přáním, časovým i finančním možnostem.

 

Bělení zubů ve spolupráci s lékařem 

Bělení zubů je způsob, který umožňuje odstranit tmavé pigmenty i z hlubších vrstev zubní skloviny. V dnešní době se k bělení zubů využívají různé koncentrace karbamid peroxidu a to nejčastěji ve formě gelu. Existuje několik bělících technit a to jak pro ordinační tak i pro domácí použití. Všeobecně však určitě nedoporučujeme bělit zuby bez spolupráce a konzultace se zubním lékařem. Totiž ne každé tmavé zbarvení skloviny je vhodné bělit. Tmavé  skvrny na zubech mohou působit také zubní kazy, zubní kámen nebo nekróza (mrtvý zub). Zároveň nesprávná bělící technika zubů může poškodit tvrdé zubní tkáně a dáseň.

 

Domácí bělení zubů

Základními metodami je tedy buď domácí bělení zubů, u kterého je potřeba několikadenní opakování bělení a nebo jednorázové bělení zubů ve stomatologické ordinaci (MUDr. Romana Jonášová - stomatologická ordinace Praha 10, Hyacintová 3208/8).

 

 

Věříme, že tak jako my tak i většina našich pacientů dá přednost domácímu bělení zubů. Tento způsob bělení zubů je prováděn ve spolupráci pacient a zubní lékař. K bělení se používá bělící gel s obsahem karbamid peroxidu a speciálního nosiče, který je pacientovi zhotoven na míru. Zubní lékař s pacientem připraví vhodné podmínky pro tu nejšetrnější a zároveň nejúčinější bělíci metodu a společně si naplánují kompletní proces bělení zubů. Tento způsob, domácího bělení, je k zubní sklovině a celkově k chrupu pacienta vždy šetrnější než jednorázové ordinační bělení.

 

 

Podrobněji o bělení zubů: 

 

 

Facebook zubní ordinace Praha 10 Google plus zubní ordinace Praha 10 LinkedIN zubní ordinace Praha 10


Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |