Zubní ordinace - nové webové stránky

Zubní ordinace - nové webové stránky
19.06.2015

Pro naše současné i nové klienty zubní ordinace MUDr. Romany Jonášové, Hyacintová 3208/8, Praha 10 jsme připravili nové webové stránky a přehled služeb, které vám můžeme poskytnout.

 

Zubní ordinace na dostupné adrese v Praze 10 - Zahradní město:

Naše zubní ordinace MUDr. Romany Jonášové se nachází na adrese Hyacintová 3208/8, Praha 10 a je dobře dostupná jak automobilem, tak pražskou MHD. Linky autobusů 188, 195 a 196 staví na nedaleké zastávce MHD Jesenická. Odtud je to již jen 5min chůze. 

Moderní zubní ordinace a dentální hygiena

Zubní ordinace je vybavena moderními přístroji a sídlíme v pěkně zařízených a moderních prostorách. Sledujeme poslední trendy ve stomatologii a všem našim současným i budoucím klientům se snažíme věnovat vždy maximálně osobně s tou největší péčí, která je ve stomatologii možná.

 

Zaměření stomatologie

Naše zubní ordinace v Praze 10 Zahradním městě se specializuje nejen na běžné zákroky jako je pravidelná zubní prohlídka, ale věnujeme se i dalším "stomatologickým zákrokům":

 

Bělení zubů

Nejmodernějšími technikami nabízíme našim pacientům bělení zubů.

 

Dentální hygiena

Vlastními silami a s tou největší péčí, děláme kompletní dentální hygienu.

 

A další

Věnujeme se dalším oblastem jako jsou Konzervační stomatologie, Protetická stomatologie, Endodotické ošetření atd.Facebook zubní ordinace Praha 10 Google plus zubní ordinace Praha 10 LinkedIN zubní ordinace Praha 10


Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |