Informace ze stomatologie

Informace ze stomatologie
19.06.2015

Jako kvalitní ordinace praktické stomatologie vám na našich webových stránkách chceme přinášet co nejnovější informace z oboru. Samozřejmostí je poskytovat co nejkvalitnější péči a pro takovou službu je zapotřebí aby náš zákazník byl co nejvíce informován o tom, co vše pro něj může zubař udělat a jaké má možnosti v jednotlivých odvětvích stomatologie.

 

 

Pravidelně pro vás budeme tedy rozšiřovat články na téma konzervační stomatologie a protetická stomatologie. Dozvíte se co se za těmito slovy opravdu skrývá a jak se vlastně tato odvětví ve stomatologie prolínají.

 

 

Dále vás chceme blíže seznámit s možnostmi dentální hygieny a tím také spojené bělení zubů. Obě odvětví stomatologie jsou si úzce příbuzná a je velice důležité aby pacient věděl co vše může po svém zubaři žádat.

 

Sledujte tedy pečlivě a pravidelně webové stránky zubní ordinace (Praha 10, Hyacintová 3208/8) MUDr. Romany Jonášové.Facebook zubní ordinace Praha 10 Google plus zubní ordinace Praha 10 LinkedIN zubní ordinace Praha 10


Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.